-
درمان ریزش مو

درمان قطعی ریزش مو
با استفاده از طب گیاهی

ریزش مو ارثی
علت ریزش مو
علت ریزش مو
ریزش مو ارثی

شامپو گیاهی دکتر علوی چیست؟

زندگی با زیبایی زیباست 

برای همیشه ریزش مو را فراموش کنید 

بهترین شامپو تقویت کننده مو

بامصرف شامپوگیاهی دکتر علوی شاهد تمیزشدن پوست وموبصورت کاملا طبیعی خواهیدبودوعلی رقم کف پایین شامپوقابل محسوس بودن نظافت وپاکیزه شدن بسیاربالای مووپوست ازویژگیهای بارز شامپوگیاهی دکتر علوی میباشد.تنظیم محیط اسیدی وبازی (غلیایی)پوست وتسریع خونرسانی وهمچنین عملکردساپونین های گیاهی موجوددرعصاره هاغیرازپاکیزگی باعث تحریک فولیکول مووتنظیم چربی پوست میگردد

.دیگرخواص کاملا مشهودوعلمی شامپوگیاهی دکتر علوی تبدیل هورمون تستسترون به استروژن درمحیط سرمیباشدکه این ویژگی بسیاررقابل تامل برای کسانی میباشدکه ریزش موی ارثی دارندواین تاثیرازفرایندترکیب عصاره گیاهان باارزش حاوی استروژنهای طبیعی میباشدکه درمحیط ازمایشگاهی صحت عملکرد انهاثابت شده است

ثبت مشاوره گیاهی رایگان و سفارش ساخت داروی گیاهی

برای همیشه ریزش مو را فراموش کنید ، زندگی با زیبایی زیباست .

اولین قدم برای سفارش داروی گیاهی مشاوره رایگان برای شما است، پس برای رزو و مشاوره با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر اقدام به رزور وقت مشاوره کنید.

محصولات دست ساز دکتر علوی

متخصص گیاهان دارویی – استاد دانشگاه تهران

درمان ریزش مو با استفاده از طب گیاهی

امروزه این نوع درمان مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای درمان ریزش مو می‌بایست ترکیبات گیاهی مفید و مناسب استفاده نمود تا به مو‌ها و ریشه‌های آن مواد مغذی کافی برسد.

در طب مدرن تعداد داروهای موضعی که می‌توانند به رشد مو کمک کند یا جلوی ریزش آن را بگیرند، بسیار کم است.
اما در طب گیاهی و سنتی درمان‌های نسبتا مناسبی هم برای پیشگیری از ریزش مو و هم افزایش روند رویش مو وجود دارد. البته این درمان‌ها زمان‌بر هستند و این اتفاق فقط در طب گیاهی و سنتی نمی‌افتد و در تمام ‌مکاتب علمی ‌پوست، ریزش مو با دشواری درمان می‌شود و باید این مساله را درنظرگرفت.

در طب گیاهی و سنتی درمان‌ ریزش مو به 2 گروه تقسیم می‌شود:
1_ درمان‌های موضعی
2_ درمان‌های خوراکی

آنچه امروزه بیشتر به کار می‌رود، درمان‌های موضعی است. از نظر طب سنتی، روند تولید مو به مسایل درونی بستگی دارد و لازم است فرد، مزاج معتدل و سالمی‌ داشته باشد تا رویش مویش سالم و درست انجام شود. در کسانی که به دلایل مختلف دچار اختلال مزاج هستند، ریزش مو دیده می‌شود. برای این گروه درمان‌های موضعی کافی نیست و لازم است با درمان‌های خوراکی، ابتدا مزاج اصلاح شود.