نکاتی در خصوص مراقبت و نحوه شست و شوی موهای چرب – قسمت اول

چرب شدن مو یک مشکلی است که بعضی افراد با آن دست به گریبان هستند .

 اگر به علت بوجود آمدن چربی روی موها بخواهیم بپردازیم میتوان گفت پوست خشک سر میباشد که باعث ترشح بیش از اندازه چربی از ریشه مو و غدد سر است ، این چربی به موهای شما انتقال پیدا می کند که البته اشتباه بیشتر مردم این است که چربی پوست سر را دلیل اصلی آن میدانند .

راه حل این درمان چربی موهای این افراد از این طریق میسر میشود که اگرخشکی پوست سر تا حدی درمان بپذیرد به دنبال آن میتوان به مشکل چربی موها پرداخت .

موهای چرب نسبت به سایر موها نگهداری، آرایش و حالت دادن دشوارتری دارد .

نکته ای که در این جا بسیار حایز اهمیت است شست و شوی جنس موی چرب میباشد . خشکی و چربی موجود بر روی پوست سر نیز رابطه مستقیم به ترشح غدد چربی در پوست دارد .

بهترین شامپو برای موهای چرب – شامپوهای گیاهی دکتر علوی

اگر دلیل خشکی پوست سر دلیل چربی موها باشد با استفاده از ترمیم کننده و شامپوهای گیاهی دکتر علوی به راحتی میتوانید این مشکل را حل کرده و با کمک داروهای گیاهی معرفی شده از سمت دکتر علوی موهای خود تقویت کنید.

داشتن رژیم‌های غذایی مناسب ، مصرف زیاد مایعات و نوشیدن آب در کنار این تقویت کننده ها برای بهتر شدن این موضوع موثر می باشد.

علت به وجود آمدن چربی بر روی موی سر فعالیت همین غده های چربی  هست که عمل تنفس پوستی اکسیژن گیری سر را مختل کرده و برای مو محیط بسیار ناسالمی را فراهم میدارد و همین امر باعث نازک شدن و چرب شدن موی سر میشود که به ناچار فرد باید هر روز موهای خود را شست و شو دهد و نکته بسیار مهم در مورد موهای چرب میتوان به ریزش مو اشاره کرد.

حالت مناسب مو مدیون به پوست سر شما می باشد درکل اگر بخواهیم در مورد مو صحبت کنیم تفاوت ظاهری که در موهای افراد قابل مشاهده است فقط حالت های موها باهم متفاوت است.

داروخانه دکتر علوی برای داشتن موهای سالم استفاده از پکیج های گیاهی و تقویت کننده های مو ساخته شده را پیشنهاد میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *